Firma AUDIT-EKO Usługi Konsultingowe powstała w 1999 roku. Od początku swojego istnienia postawiła sobie za cel pomoc podmiotom zainteresowanym w spełnianiu wymagań związanych z wdrażaniem systemów zarządzania wg norm ISO oraz ochroną środowiska.
Do zadań firmy należy świadczenie usług na wysokim poziomie technicznym i merytorycznym, w oparciu o najnowsze osiągnięcia światowe w dziedzinie wykonywanych prac. Konsultanci to czynni audytorzy międzynarodowych jednostek certyfikujących. Wyróżnia nas bogate doświadczenie - możemy pochwalić się wdrożeniem Systemów Zarządzania w blisko 100 firmach różnych branż (służba zdrowia, produkcja, transport, budownictwo i inne).

Systemy Zarządzania wdrażane przez naszych konsultantów w organizacjach o różnych profilach działalności certyfikowane zostały przez cieszące się wysoką renomą jednostki certyfikujące:
Det Norske Veritas Poland (DNV)
BSI Management Systems
Dekra
TUV Rheinland
TUV Nord Polska
Bureau Veritas Quality International (BVQI),

Utrwala nas to w przekonaniu, że jakość oferowanych przez naszych konsultantów usług gwarantuje satysfakcję firmom podejmującym z nami współpracę. Zdobyte doświadczenie oraz obycie z nowoczesnymi technikami szkoleń i systemów zarządzania, współpraca z praktykami, licznym gronem wykładowców i konsultantów pozwala nam twierdzić, iż AUDIT-EKO jest solidnym partnerem i gwarantem efektywnej realizacji postawionych celów.

Obowiązki z zakresu ochrony środowiska dotyczą każdego przedsiębiorcy. Problem stanowi mnogość aktów prawnych, ich ciągłe aktualizacje, a także częsty brak jednoznacznej interpretacji. Pragniemy zaoferować Państwu naszą pomoc w wypełnianiu wszelkich obowiązków środowiskowych poprzez outsourcing środowiskowy.
Ideą firmy AUDIT-EKO jest otaczanie firm długofalową opieką i fachowym wsparciem również po zakończeniu wykonania zlecenia, jako Partner a nie tylko Zleceniobiorca.
 
Home | O firmie | Oferta | Referencje | Kontakt
© AUDIT-EKO Usługi Konsultingowe, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom